Aff

❤ Nowy adres STRONY ❤

Kochani 

Nowy adres strony oraz numer telefonu 

ZAPRASZAMY NA:

 

www.spadochrony.com.pl

 

796-626-860

 

❤❤❤

 

 

 

 

KURS SPADOCHRONOWY AFF 

AFF jest to najlepsza i najbardziej efektywna nauka swobodnego spadania. Po ukończeniu kursu, skoczek jest przygotowany i ma możliwość wykonywania samodzielnych skoków z 4 tyś. m.

Kurs AFF składa się z części teoretycznej, obejmującej m.in. naukę pozycji spadania, podstaw przemieszczania się w powietrzu, sterowania spadochronem, lądowania jak również procedur awaryjnych.

 

Część praktyczna to trening na uprzęży oraz skoki. Pierwwszy skok wykonywany jest w asyście dwóch instruktorów, a kolejne z jednym instruktorem. Instruktorzy towarzyszą kursantowi podczas swobodnego spadania, korygując sylwetkę do momentu otwarcia spadochronu.  Po otwarciu czaszy spadochronu, skoczek uczestniczący w kursie jest kierowany z ziemi za pomocą radia, aż do wylądowania na płycie lotniska.

Podczas skoku kursant wyposażony jest w spadochron główny typu "skrzydło", spadochron zapasowy i automat spadochronowy "Vigil", oraz osprzęt spadochronowy: kask, gogle, kombinezon, wysokościomierz oraz radio. Cały sprzęt spadochronowy jaki posiadamy jest najnowszej generacji i zapewnia pełne bezpieczeństwo.

Szkolenie spadochronowe AFF prowadzimy w każdy weekend na lotnisku w Rybniku  i Laszki koło Rzeszowa. Część teoretyczna zaczyna się w każdy piątek wieczorem.

 

Co powinniśmy zabrać ze sobą przyjeżdżając na Kurs AFF

 Ubezpieczenie

Dodatkowym wymogiem  przy rozpoczęciu szkolenia AFF, jest posiadanie ubezpieczenia OC na kwotę 10 000 SDR czyli ok. 50 000 zł - Ubezpieczenie można wykupić u nas na lotnisku. Koszt takiego ubezpieczenia to 70 zł na rok.

Osoby przyjeżdżające na kurs z dalszych miejsc, mogą zarezerwować nocleg na lotnisku, lub rozbić namiot na naszej strefie.

 

Szkolenie teoretyczne do kursu AFF rozpoczyna się w każdy piątek wieczorem ok godziny 18-20 na lotnisku. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne.

 

Cennik Kursu AFF

Szkolenie teoretyczne – 350 zł

Skok z dwoma instruktorami – 800 zł

Skok z jednym  instruktorem – 600 zł

Cały kurs (przy minimalnej ilości 7 skoków) to  4750 zł

 

ZADZWOŃ DO NAS I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE SKOKI SPADOCHRONOWE TO NAPRAWDĘ SPORT DLA CIEBIE!

 

Zapisy przyjmuje Monika pod numerem 605 733 344