Tandemy

Postanowienia noworoczne 2021

Mapa celów to sposób by dobrze  przeżyć kolejny rok, planując i realizując swoje marzenia. Spełnianie marzeń to chyba najpiękniejsze  chwile, w całym naszym życiu. Skoki spadochronowe w tandemie to - przeżycie  100% adrenaliny, poczucie wolności, morze pozytywnych emocji, nabranie dystansu do świata nas otaczającego jak równiez do nas samych. Po soku ze spadochronem już inaczej spojrzysz na niebo. Zapraszamy do realicaji celów i marzeń, Zapisy na skoki  tandemowe na 2021r.  można dokonywać drogą mailową skoki@spadochrony.com.pl  lub pod nr tel 796-626-860

Cennik 

Skok ze spadochronem w tandemie 749zł

Skok ze spadochronem w tandemie + film + zdjęcia 999zł

Skok ze spadochronem w tandemie + film + zdjęcia - kamerzysta zewnętrzny 1099zł

Zapraszamy 

TANDEMY - CZYLI SKOKI SPADOCHRONOWE DLA CIEBIE !

Skoki spadochronowe  w tandemie to bardzo przyjemna forma rekreacji, zapewniająca dużą dawkę adrenaliny, przy minimalnym stresie i pełnym bezpieczeństwie.

JAK WYGLĄTA TAKI SKOK SPADOCHRONOWY ?

1. Dzwonisz do nas i umawiasz się na wybrany termin.

2. Przyjeżdzasz do nas  na lotnisko.

3. My dobieramy dla Ciebie kombinezon do skoku, gogle, robimy krótkie przeszkolenie, w którym omawiamy jak będzie wyglądał skok, ćwiczymy sposób odzielenia się od samolotu, oraz pozycję swobodnego spadania oraz lądowania.

4. Ubierasz specjalną uprząż pasażera tandemu.

5 . Wraz ze swoim instruktorem udajesz się do samolotu.

6. Lot samolotem trwa ok 20 min.

7.  Wyskakujecie i  doświadczasz uczucia swobodnego spadania, które trwa około 40 sekund. Otwarcie spadochronu głównego następuje na wysokości 1700 metrów i szybowanie na otwartej czaszy trwa około 5 min. W tym czasie możesz sterować spadochronem. W powietrzu podczas swobodnego spadania obecność instruktora jest niewyczuwalna, choć czuwa on nad prawidłowym przebiegiem lotu.

8.Bardzo łagodnie lądujecie. Lądowania na spadochronie tandemowym są bardzo miękkie, ponieważ jest to konstrukcja szybująca a Ty, podczas lądowania unosisz  nogi tak, aby instruktor wylądował za Ciebie.

9. Po skoku otrzymujesz od nas pamiątkowy Certyfikat

10. TERAZ JUŻ  WIESZ DLACZEGO PTAKI ŚPIEWAJĄ!!!

Aby wykonać tandemowy skok spadochronowy nie musisz przechodzić badań lekarskich. Istnieje również ,możliwość nagrania całego skoku na płycie DVD, oraz wykonanie zdjęć, co na pewno będzie wspaniałą pamiątką. Skoki odbywaja się w każdy weekend w   lokalizacjach RYBNIK , Laszki koło Rzeszowa.

 

PRZEŻYJ Z NAMI  WSPANIAŁĄ PRZYGODĘ I UMÓW  SIĘ NA SKOK

504 471 425

pierwsza poprzednia 1 2 następna ostatnia