Aktualności

Skoczę ze spadochronem! takie postanowienie a co

 

Początek roku to czas postanowień. Często słyszy się w nowym roku  "skoczę ze spadochronem" lub " zrobię coś dla siebie" itp... Oto 6 porad jak dotrzymać skoczne postanowienie noworoczne.

1.POSTAW SOBIE JASNE, OSIĄGALNE CELE- skoczę ze spadochronem  na wiosnę

2.ZAPLANUJ WSZYSTKO ŁĄCZNIE Z PLANEM AWARYJNYM- skocze ze spadochronem na wiosnę - a jak nie na wiosnę to latem.

3.NIE KATUJ SIĘ- Niech myśl o skokach spadochronowych będzie dla Ciebie przyjemnością a nie stresem, typu: będę się bać - wszyscy się boją!

4.WYKONUJ WSZYSTKO Z PASJĄ- Włącz wyobraźnię i myśl o tym jak będzie wyglądał twój pierwszy skok. Obejrzyj filmiki i zdjęcia ze skokami spadochronowymi.

5.NIE PODDAWAJ SIĘ- Nie wszystko musi się udać od razu, czasem zaplanowany skok może zostać przełożony bo pogoda się załamie. To tylko pobudzi twój apetyt na skoki spadochronowe.

6.NIE ZWLEKAJ- Twój wewnętrzny głos który mówi "nie uda się" bezczelnie kłamie. Działaj od razu i napisz lub zadzwoń- dopytaj o terminy skoków i promocje jakie są przewidziane na rok 2017.

 

 

Zadzwoń 605 733 344 504 471 425

lub napisz info@spadochrony.com.pl

Znajdź nas na fb OMEGA Skydive

Jedyna taka - całoroczna strefa spadochronowa

W związku z dynamicznym rozwojem  naszej strefy w Rybniku, postanowiliśmy wykonywać skoki spadochronowe w tandemie cały rok. Planowane skoki tandemowe to  termin 05-11-2016  Skoki spadochronowe w tandemie to ogromna dawka emocji plus 100% adrenaliny. Zapewniamy dobrą i bezpieczną zabawę oraz kubek ciepłej aromatycznej kawy! na rozgrzewkę! Omega jedną z najstarszych szkół spadochronowych w Polsce. Nasze wieloletnie doświadczenie to tysiące skoków tandemowych i setki wyszkolonych skoczków spadochronowych.Skoki spadochronowe to nie tylko nasza pasja, ale i zawód. Od wielu lat, jako nieliczni zajmujemy się skokami w sposób profesjonalny, poświęcając im całą energię i zaangażowanie.

Cena za skok w tandemie z instruktorem 700zł przy dwóch osobach 599zł
Cena za skok w tandemie z instruktorem plus film i zdjęcia 900zł

Zapraszamy

 

pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna ostatnia