Aktualności

Cztery dni skakania i 60 wylotów!

Czerwiec wreszcie jest dla nas łaskawy jeśli chodzi o pogodę. Drugi weekend czerwca zaczęliśmy już w czwartek treningiem lądowań z Romanem „Dubym” – jednym z lepszych na świecie w tej dziedzinie spadochroniarstwa. Potem było wciąż lepiej i więcej. W niedzielę wykonaliśmy 24 wyloty i wyrównaliśmy zeszłoroczny rekord dzienny. W ciągu całego weekendu wylotów było aż 60!

 

Kamil, Agata i Piotrek skończyli swoje kursy AFF i zaczęli skakać samodzielnie. Gratulujemy!!! Natomiast Przemek, Łukasz i Paweł dopiero zaczęli i życzymy postępów i szybkiego dołączenia do grona skoczków samodzielnych.

 

Nieziemskich wrażeń dostarczyliśmy wszystkim osobom skaczącym z nami w tandemie. Zapisz się i Ty, i spełnij swoje marzenie!

Skoki, szybowce, oświadczyny, motocykle

Kolejny udany weekend za nami. Na lotnisku w Rudnikach znów sporo się działo. Zjechali się szybownicy z całej Polski i od soboty 8-go czerwca rywalizują na Szybowcowych Mistrzostwach Polski w klasie 15 metrowej. Zatem dla miłośników lotnictwa to bardzo dobry czas, aby zawitać do Rudnik.

 

W piątek szkolenie AFF rozpoczęli Kamil i Piotrek. Być może na samodzielne skoki zdecyduje się także Beata, narzeczona Piotrka, która „Tak” powiedziała na pokładzie samolotu tuż przed swoim skokiem w tandemie. Oświadczyny miały także miejsce a lotnisku Jasionka. Jak widać kwiaty, kolacja i świece odchodzą do lamusa na rzecz podniebnych i ekstremalnych oświadczyn. Popieramy tę słuszną inicjatywę!

 

W sobotę wieczorem na lotnisko całą flotą zjechali motocykliści z Valkyrie Poland. Wszystko po to, aby w niedzielę wyrzucić z samolotu jednego ze swoich – Waldka. Super ekipa! Super weekend!

pierwsza poprzednia 10 11 12 13 14 15 16 następna ostatnia