Aktualności

Są powody do radości

Nieziemsko! Niesamowite! Wow, ale czad! Super, super, super! To tylko kilka przykładów wypowiedzi osób, które z nami skoczyły. Oczywiście jest to wersja ocenzurowana. Nie da się ukryć, że pierwszy skok jest przeżyciem trudnym do opisania. Mieszanina strachu, ciekawości, ekscytacji i mega dawka adrenaliny. A co Ty powiesz po wylądowaniu? Jak zareagujesz kiedy na  4000 m otworzą się drzwi samolotu? Wykorzystaj trwające super lato  rewelacyjną pogodę na przygodę życia.

 

Jak już skoczysz i się przekonasz, że warto by to powtórzyć, zapraszamy na kurs AFF – to najlepsza droga do zostania samodzielnym skoczkiem.  Tak jak Artur, który dwa razy skoczył w tandemie, a wczoraj wykonał swoje pierwsze dwa skoki w kursie. Kto wie, może z częścią pasażerów z tego weekendu spotkamy się wkrótce w piątek na szkoleniu teoretycznym.

 

Do grona osób, które już skoczyły dołączyła kolejna spora ekipa, tym razem mocno międzynarodowa. Skakał z nami  Meksykanin studiujący w Niemczech i trzech Norwegów. Tak naprawdę nie ma znaczenia skąd się jest, ile ma się lat czy jakiej jest się płci. Skoki spadochronowe to mega frajda dla każdego!

Prawdziwe lato na lotnisku

Słońce i piękna pogoda utrzymują się już długo. Prawdziwe wakacje trwają w pełni, a wraz z nimi sezon spadochronowy. Ostatnio skakaliśmy bez przerwy całe dwa tygodnie, dzięki czemu udało się poskakać naprawdę dużo.

 

Przez dwa tygodnie zrobiliśmy 232 wyloty, wyszkoliło się u nas 3 nowych tandem pilotów, 1 instruktor AFF ,14 nowych studentów AFF i wykonaliśmy mnóstwo skoków tandemowych. Specjalnie z USA przyjechali do nas na szkolenie AFF ojciec z synem: Darek i 16letni Albert.  Nie zabrakło miejsca na skoki couchowane i fun jumpy. Mamy także nowych instruktorów - praktykę instruktorską na naszej strefie ukończyli Rafał i Paula. Działo się i dzieje się cały czas. Zapraszamy na skoki i szkolenia! 

pierwsza poprzednia 10 11 12 13 14 15 16 następna ostatnia