Aktualności

Walentynkowe skoki tandemowe

Romantyczna kolacja, płatki róż, szampan... nie to już było, a może podarujesz swojej Walentynce wyjątkowy prezent w formie Skoku spadochronowego w Tandemie. To bardzo oryginalny sposób na wyrażenie swoich uczuć, który pozwoli przeżyć niezapomniane chwile z dużą dawką adrenaliny. Możesz podarować prezent w formie Vouchera Wystarczy zadzwonić.

 

 

Odlotowa impreza w Rudnikach!

W najbliższy weekend 25-26 maja na lotnisku Rudniki odbędą się Targi Lotnictwa Lekkiego „Para Rudniki”. Szkoła Spadochronowa OMEGA jest jednym ze sponsorów imprezy, na którą serdecznie zapraszamy. Będzie można podziwiać samoloty, nowoczesne szybowce, motolotnie i paralotnie. Organizatorzy przewidują mnóstwo atrakcji dla wszystkich miłośników lotnictwa, łącznie z pokazem akrobacji samolotowej w wykonaniu Artura Kielaka – wielokrotnego Mistrza Polski.

 

 

Oczywiście w ten weekend nie zabraknie także skoków. Zapraszamy wszystkich chcących posmakować adrenaliny jaką daje skok ze spadochronem. Lotniska, na których można z nami skoczyć: Rudniki, Grądy k. Warszawy, Rzeszów-Jasionka, Elbląg.

pierwsza poprzednia 10 11 12 13 14 15 16 następna ostatnia