Tandemy

Mega promocja 599zł Skok w tandemie z instruktorem

Grudzień miesiącem prezntów- Mikołaj , spóźniony Mikołaj,  Gwiazdka a może już na Walentynki (o)mega promocja 599zł na skok w tandemie z instruktoremi, Nie ma na co czekać  Napisz na  info@spadochrony.com.pl   lub  zadzoń 605733344

TANDEMY - CZYLI SKOKI SPADOCHRONOWE DLA CIEBIE !

Skoki spadochronowe  w tandemie to bardzo przyjemna forma rekreacji, zapewniająca dużą dawkę adrenaliny, przy minimalnym stresie i pełnym bezpieczeństwie.

JAK WYGLĄTA TAKI SKOK SPADOCHRONOWY ?

1. Dzwonisz do nas i umawiasz się na wybrany termin.

2. Przyjeżdzasz do nas  na lotnisko.

3. My dobieramy dla Ciebie kombinezon do skoku, gogle, robimy krótkie przeszkolenie, w którym omawiamy jak będzie wyglądał skok, ćwiczymy sposób odzielenia się od samolotu, oraz pozycję swobodnego spadania oraz lądowania.

4. Ubierasz specjalną uprząż pasażera tandemu.

5 . Wraz ze swoim instruktorem udajesz się do samolotu.

6. Lot samolotem trwa ok 20 min.

7.  Wyskakujecie i  doświadczasz uczucia swobodnego spadania, które trwa około 40 sekund. Otwarcie spadochronu głównego następuje na wysokości 1700 metrów i szybowanie na otwartej czaszy trwa około 5 min. W tym czasie możesz sterować spadochronem. W powietrzu podczas swobodnego spadania obecność instruktora jest niewyczuwalna, choć czuwa on nad prawidłowym przebiegiem lotu.

8.Bardzo łagodnie lądujecie. Lądowania na spadochronie tandemowym są bardzo miękkie, ponieważ jest to konstrukcja szybująca a Ty, podczas lądowania unosisz  nogi tak, aby instruktor wylądował za Ciebie.

9. Po skoku otrzymujesz od nas pamiątkowy Certyfikat

10. TERAZ JUŻ  WIESZ DLACZEGO PTAKI ŚPIEWAJĄ!!!

Aby wykonać tandemowy skok spadochronowy nie musisz przechodzić badań lekarskich. Istnieje również ,możliwość nagrania całego skoku na płycie DVD, oraz wykonanie zdjęć, co na pewno będzie wspaniałą pamiątką. Skoki odbywaja się w każdy weekend w   lokalizacjach RYBNIK , Laszki koło Rzeszowa.

 

PRZEŻYJ Z NAMI  WSPANIAŁĄ PRZYGODĘ I UMÓW  SIĘ NA SKOK

504 471 425