Strona główna

Skoki tandemowe

Skok spadochronowy to jedna z takich rzeczy, które po prostu trzeba zrobić. Jednak nie każdy od razu chce zostać samodzielnym skoczkiem. Chcesz spróbować jak to smakuje, na czym to polega i czy rzeczywiście skoki są aż tak ekscytujące bez konieczności przechodzenia kursu teoretycznego, wykonywania badań lekarskich czy spędzenia całego weekendu na lotnisku? Skocz w TANDEMIE! Są pewe ograniczenia dla osób chcących wykonać skok tandemowy, jest to minimalny wzrost 135cm (osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę obu rodziców) oraz waga do 105kg

 

Na ziemi przejdziesz krótkie szkolenie, podczas którego zapoznamy Cię z podstawowymi zasadami i powiemy jak masz zachować się podczas skoku. Zostaniesz ubrany/a w specjalną uprząż, którą instruktor przypnie do swojego spadochronu. To on czuwa nad bezpiecznym przebiegiem całego skoku. Twoim zadaniem jest po prostu dobrze się bawić!

 

Sam skok trwa niecałe 60 sekund, podczas których spadacie z prędkością ok. 200 km/h. Po otwarciu się spadochronu pasażer (czyli Ty) może sam sterować spadochronem. Jednak ląduje już instruktor, który poprosi Ciebie tylko o podniesienie w odpowiednim momencie nóg do góry.

 

Lądowanie dzięki temu będzie łagodne i bezpieczne. I skok spadochronowy zaliczony!

 

Możesz także udokumentować całą przygodę - film i zdjęcia otrzymasz po skoku na płycie DVD.

Nie ma co czekać. Zadzwoń 605 733 344 lub napisz info@szkolaspadochronowa.pl

 

Do zobaczenia na lotnisku!

wstecz